Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe informacje na temat usługi Cyfrowy Polsat Go 2

W dniu wczorajszym informowaliśmy Was o wprowadzeniu przez telewizję Polsat nowe usługi do swojej oferty. Mowa tutaj o Cyfrowym Polsacie Go, która pozwala korzystać z telewizji nawet kiedy jest się poza domem.

Skontaktowaliśmy się z Polsatem, aby dowiedzieć się dwóch istotnych rzeczy. Pierwsza z nich dotyczyła promocji, która jak się okazało jest tylko dla nowych abonentów. Jeśli chodzi o posiadaczy Polsatu, oto jaką odpowiedź otrzymaliśmy:

Tak, dwa i sześć miesięcy gratis dotyczy ofert dla nowych klientów. Oferty, propozycje dla osób przedłużających umowę są zindywidualizowane i zależą od wielu czynników, między innymi oferty i promocji, z której korzysta abonent, długości umowy, zakresu oferty, faktu posiadania innych usług, historii współpracy.

Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.

Kolejną kwestią, która wydała nam się warta poruszenia tematu był fakt, iż usługa którą można włączyć na stronie Go.CyfrowyPolsat.pl nie działa na przeglądarce amerykańskiej firmy Google. A wszystko przez to, że serwis VOD stworzony przez Polsat działa w oparciu o technologie Silverlight, której przeglądarka Chrome nie wspiera.

Oto czego dowiedzieliśmy się od Pani Olgi Zomer:

Co do przeglądarki, nasza usługa na pewno będzie rozwijana, planujemy wersję serwisu dla urządzeń z systemem iOS, obserwujemy rynek, rozwój technologii, zachowania użytkowników i ich potrzeby i na bazie tego będziemy rozwijać produkt.

Trzymamy Polsat za słowo i mamy nadzieję, że już niebawem zostanie to zmienione, a ich nowa oferta nadal będzie udoskonalana. Tak, aby każdy z abonentów był z niej zadowolony.

Źrodło: własne

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…