Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowy zwiastun filmu X-Men: Apocalypse 2

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu X-Men: Apocalypse. Produkcja została wyreżyserowana przez Bryana Singera i do kin trafi 20 maja.

Od początku trwania cywilizacji, był wielbiony niczym bóg. Apocalypse, pierwszy i najpotężniejszy mutant w uniwersum X-Men, przejmował moce wielu innych mutantów, stając się nieśmiertelnym i niezwyciężonym. Po przebudzeniu po tysiącach lat, jest rozczarowany światem, który zastał, więc postanawia z rekrutować drużynę potężnych mutantów – Wśród nich jest Magneto – aby oczyścić i stworzyć nowy świat, którym będzie władał. Los całej planety jest na szali. Raven z pomocą Profesora X musi poprowadzić drużynę młodych X-Menów do pokonania niesamowitego nemezis i zatrzymać zbliżającą się katastrofę.

Dzisiaj na łamach naszego portalu mogliście również przeczytać interesującą wypowiedź Olivii Munn na temat postaci, którą gra w filmie.

Źrodło: 20th Century Fox

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2016-03-17

Poprawna, dość dobra zapowiedź. Czekam na film, ale ciężko mi oprzeć się wrażeniu, że promocję tego filmu całkowicie przyćmiewa BvS i Civil War.

Grzegorz_Derebecki 2016-03-17

Jest to pozycja obowiązkowa dla mnie w tym roku :)

Proszę czekać…