Śmiertelne zauroczenie serialem TV Land 0

Kultowe Śmiertelne zauroczenie z 1989 zostanie przeniesione na mały ekran jako serial dla TV Land. The Hollywood Reporter ujawnił, że stacja telewizyjna skierowała do rozwoju nowy serial komediowy, którego akcję będzie można opowiedzieć nieco inaczej, umieszczając ją we współczesnych czasach. Ujawniono, że antologia serialu będzie podobna do Fargo. Każdy sezon będzie przedstawiał nową grupę bohaterów w innym otoczeniu.

Film koncentrował się na Veronice (Winona Ryder) i jej buntowniczym chłopaku J.D. (Christian Slater), którzy stworzyli plan wytępienia wszystkich super dzieciaków z ich liceum. Serial będzie skupiał się na Veronice, która musi poradzić sobie z zupełnie inną grupą dzieciaków, którzy są tak samo źli jak popularni, opisywani jako "licealna rodzina królewska". Heather McNamara, grana przez Lisanne Falk, została opisana jako czarnoskóra lesbijka, podczas gdy Heather’s Duke Shannen Doherty teraz będzie mężczyzną, który identyfikuje się jako "gender-queer", a jego prawdziwe imię to Heath.

Bohaterowie będą otoczeni przez Heather Chandler, graną przez Kim Walker, której ciało jest podobne do Martha Dumptruck oryginalnie granej przez Carrie Lynn. Pojawiły się informacje, że projekt będzie dotyczyć nastoletnich problemów włączając w to randkowanie z "psychopatycznym mordercą" i wybieranie stroju do samobójstwa najlepszej przyjaciółki.

Jason A. Micallef (Butter) pisze scenariusz odcinka pilotowego, który będzie wyprodukowany przez Lakeshore Entertainment’s Gary Lucchesi i Toma Rosenberga. Natomiast jeszcze nie wiadomo, czy reżyser i scenarzysta pierwowzoru zostaną zaangażowani do pracy przy serialu.

To już trzeci raz, kiedy film zostaje przeniesiony do telewizji jako serial. Pierwsze dwa projekty co prawda nigdy nie wyszły na światło dzienne. W 2012, Bravo i scenarzysta Jenny Bicks stworzyli projekt skupiony na Ashleys,córkach oryginalnego Heathers, które stały się przedstawicielkami nowej generacji wrednych dziewczyn.

Nie możecie się doczekać zobaczenia nowego pokolenia Heathers na małym ekranie?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…