Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Emily Browning zagra w serialu Amerykańscy bogowie 0

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że rozpoczęło się kompletowanie obsady serialu na podstawie powieści Neila Gaimana, Amerykańscy bogowie. Pierwszą gwiazdą, która dołączyła do produkcji jest znany z serialu Deadwood, Ian McShane. Teraz mamy kolejne wieści na temat aktorskich wyborów.

Starz i FremantleMedia North America ogłosiły iż w serialu zobaczymy Emily Browning. Wcieli się ona w postać Laury Moon. Tym wyborem castingowym zachwycony jest sam Gaiman, który komplementuje aktorkę:

Jestem zafascynowany Emily Browning. od kiedy zobaczyłem ją w Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń. Przed nią ciężkie zadanie: Laura to trudna postać, na ekranie będzie jeszcze bardziej przebiegła i niebezpieczna niż w powieści. Dla Emily to będzie wspaniały czas.

Zadowoleni z takiego wyboru są także showrunnerzy Bryan Fuller i Michael Green. Uważają, że nie potrzeba nikomu magicznym monet, kiedy w obsadzie ma się Emily Browning. Według nich potrafi ona tchnąć życie w każdą postać, którą odgrywa. Jest to idealna aktorka do roli Laury Moon.

Przed wyjściem z więzienia Cień (w tej roli Ricky Whittle) dowiaduje się, ze jego żona zginęła w wypadku samochodowym. Kiedy Cień wraca z jej pogrzebu w samolocie poznaje pana Wednesady’a, który proponuje mu pracę ochroniarza. Po przyjęciu propozycji Cień wraz ze swoim nowym pracodawcą wyruszają w podróż po Ameryce podczas której odwiedzają dziwnych znajomych pana Wedensady’a.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…