Po prostu kocham kino :)

BOSKA FLORENCE na polskim plakacie! 1

Meryl Streep – zdobywczyni trzech Oscarów, jedna z największych aktorek naszych czasów znów pojawia się w nowym wcieleniu! Tym razem w roli Florence Jenkins zwanej "najgorszą śpiewaczką świata". W roli jej partnera i menedżera jak zwykle czarujący Hugh Grant. Dzisiaj prezentujemy polski plakat Boskiej Florence, który na ekrany kin wejdzie już 6 maja!

Niezwykle zabawna prawdziwa historia kobiety, która mimo braku talentu podbiła sceny operowe świata budząc śmiech zamiast zachwytów.

Historia Florence Foster Jenkins stała się kanwą komedii "Boska!", która również w Polsce zdobyła serca publiczności m.in. dzięki brawurowej roli Krystyny Jandy.

Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda – brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnagie Hall nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…