KONKURS: Gwiezdne wojny na kolekcjonerskim plakacie [zakończony]

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy wracają na wielki ekran w sieci Multikino w ramach akcji „Wracamy z hitami” od 18 do 24 marca br. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, a w nim do wygrania kolekcjonerskie plakaty z filmu, które możecie również zdobyć kupując bilet do kina.

W konkursie zwyciężyli: krootki, sebioslaw, Lakiluczyca – GRATULUJEMY!

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy wracają na wielki ekran. Widzowie kupujący bilety na ten film otrzymają dwustronny, kolekcjonerski plakat. Film w reżyserii JJ Abramsa miał premierę 18 grudnia 2015 r. Dzięki akcji „Wracamy z hitami” od 18 do 24 marca br. tę produkcję będzie można ponownie zobaczyć na wielkim ekranie.

Od 18 do 24 marca br. widzowie Multikina kupujący bilet na Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy otrzymają kolekcjonerski plakat filmu w formacie B2. Zakup jednego biletu uprawnia do odbioru jednego plakatu. Aby odebrać plakat należy pokazać w kasie kina zakupiony bilet. Dotyczy to zarówno biletów zakupionych w kasie kina, jak również przez stronę www.multikino.pl i aplikację mobilną Multikina.

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania dwustronny, kolekcjonerski plakat z filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz komentarz na stronie chociaż jednego filmu w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł.

2. Oceń chociaż pięć filmów w naszym portalu w trakcie trwania konkursu i w zgłoszeniu podaj ich tytuły. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuł filmu z dodanym komentarzem,
- tytuły ocenionych filmów,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko
- adres do wysyłki nagrody
- w tytule maila proszę wpisać: Przebudzenie Mocy

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 23.03.2016 do końca dnia. Osoby, które spełnią wszystkie punkty regulaminu i napiszą najciekawsze komentarze, otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 24.03.2016 do godziny 19:00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą wysłane na adres podany w zgłoszeniu.


Natalia Karzel
Po prostu kocham kino :)