Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jeremy Renner chciałby serial dla Hawkeye'a 2

Marvel i Netflix pokazały, że potrafią zrobić świetne seriale o superbohaterach na podstawie komiksów. Nie umknęło to jednaj z gwiazd filmowego uniwersum Marvela.

Jeremy Renner, który w filmach z serii Avengers wciela się w postać Hawkeye’a jest postacią drugoplanową. Aktor zdaje sobie sprawę, że na razie nie ma co liczyć na solowy film o jego bohaterze. Co innego serial, który byłby całkiem interesującą alternatywą.

bq. Myślę, że obecnie jest to naprawdę fantastyczny model i jeśli byłaby możliwość rozwoju dla tej postaci, to własnie w ten sposób. Są to rzeczy poza moją kontrolą, jednak jest na to otwarty. Jestem naprawdę zadowolony z odkrywania tego bohatera. Model Netfliksa jest obecnie miejscem, gdzie trafiają najlepszy ludzkie dramaty. Jestem na to otwarty, jednak to nie zależy ode mnie.

powiedział Jeremy Renner.

Od dawna spekuluje się o solowym filmie Czarnej Wdowy. Zapewne pojawiłby się w nim także Renner. Na razie jednak ciężko znaleźć miejsce w trafiku Marvela na taką produkcję. Netflix z pewnością byłby dobrym wyjście do opowiedzenia historii zwykłego człowieka, pozbawionego super mocy, który stał się jednym z Avengersów.

Źrodło: http://comicbook.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…