Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Finał Wrogiego nieba na antenie TNT 1

1 kwietnia po raz pierwszy w Polsce zostanie wyemitowany finałowy, piąty sezon serialu Wrogie niebo. Jak zakończy się historia grupy usiłującej wyzwolić Ziemię spod okupacji kosmicznych najeźdźców, widzowie dowiedzą się na antenie TNT.

Akcja zniszczenia bazy kosmitów na Księżycu zakończyła się sukcesem. Tom (Noah Wyle) wraca na Ziemię po tajemniczym spotkaniu z rasą kontrolujących umysły istot. Rebelianci chcą za wszelką cenę wykorzystać osłabienie Espheni, by raz na zawsze pozbyć się znienawidzonego wroga. Poważnym utrudnieniem jest jednak wyczerpanie zapasów i wkradający się w obóz ocalonych głód. Na domiar złego, wśród bohaterów mnożą się wątpliwości co do prawdziwych zamiarów władających umysłami obcych.

Wrogie niebo to wspólne dziecko legendarnego Stevena Spielberga, reżysera takich filmów, jak Lista Schindlera czy Park Jurajski oraz Roberta Rodata, scenarzysty hitu Szeregowiec Ryan.

*Piąty, finałowy sezon serialu będzie można oglądać na antenie TNT od 1 kwietnia, od poniedziałku do piątku o godz. 20.05. *

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…