Deadpool 2 z nowym bohaterem? 0

Sukces Deadpool jest bezprecedensowy. Film pobił wszelkie rekordy box office, zarobił $135 milion w weekend otwarcia. Do tej pory ma na swoim koncie $300 miliony z dystrybucji krajowej i $700 z zagranicy. Nadszedł czas na Deadpool 2. Większość sequeli staje się produkcjami większymi, mocniejszymi i droższymi niż poprzednicy. ComicBook.com spotkało ostatnio Millera, który powiedział, że film nie musi wcale być "większy".

Nie uważam, że większy znaczy lepszy. Opowiada się historię, która jest połączona z bohaterem. Świat Deadpool’a tego nie potrzebuje. Myślę, że fani nie polubili tego filmu ze względu na efekty specjalne, a ze względu na dużo serca, humory i głównego bohatera, który jest zupełnie inni niż wszyscy superbohaterowie. Zwiększenie efektów nie byłoby szczere wobec tego kim jest i za co ludzie go polubili.

Pod koniec sierpnia, na kilka miesięcy przed premierą, Tim Miller wspominał, że bohater Cable może pojawić się w sequelu.Na samym końcu Deadpool, Ryan Reynolds powraca w scenie po napisach końcowych i potwierdza, że Cable pojawi się w drugiej części. Bohater nie został jeszcze obsadzony, ale w zeszłym miesiącu gwiazda Avatara Stephen Lang wykazał zainteresowanie tą postacią.

Scenarzyści Deadpool Thett Reese i Paul Wernick ponownie napiszą fabułę, a Ryan Reynolds pojawi się w głównej roli. Udział Morena Baccarin, Gina Carano, T.J. Miller iBrianna Hildebrand nie został jeszcze potwierdzony. Nie ma też oficjalnej informacji, czy reżyserią zajmie się Tim Miller. Kto w takim razie powinien zagrać postać Cable?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…