Wkrótce ruszy produkcja Krainy Lodu 2 0

Kraina Lodu była nie tylko największym hitem Disney’a, zarabiając ponad miliard dolarów, ale stała się kulturowym fenomenem. Program specjalny dla TV Historia Krainy Lodu: Making a Disney Animated Classic zadebiutował w 2014 roku, co więcej bohaterki Anna i Elsa pojawiły się w serialu ABC Once Upon a Time. W zeszłym roku krótki animowany film Gorączka lodu był wyświetlany przed Kopciuszkiem, a w tym roku zadebiutuje w DisneyWorld. Jednak fani wciąż czekają na sequel, Kraina Lodu 2, którego produkcja została potwierdzona w zeszłym roku.

Podczas wywiadu aktorka Kristen Bell, udzielająca głosu Elsie, ujawniła, że scenariusz jest już napisany, a ona wkrótce rozpocznie nagrywanie dialogów.

Jeszcze nie zaczęłam nagrywać, ale nastąpi to wkrótce. Scenariusz został dopiero napisany i wciąż są robione poprawki, ale myślę, że zaczniemy w tym miesiącu. Historia jest fantastyczna. Wiem, że nie chciano stworzyć czegokolwiek na siłę, aby tylko wypuścić opowieść w świat. Kiedy pierwsza część odniosła taki sukces, twórcy od razu chcieli, aby powstał sequel. Potrzebowali tylko trochę czasu, żeby wymyślić jaką opowieść przedstawić, co będzie interesujące i zajmujące. Myślę, że to znaleźli.

W filmie pojawi się pierwotna ekipa dubbingowa: Idina Menzel (Elsa), Jonathan Groff (Kristoff), Josh Gad (Olaf) i Kristen Bell. Podobnie jest z reżyserami Jennifer Lee i Chrisem Buckiem. Piosenki napiszą Robert Lopez i Kristen Anderson-Lopez.

Reżyser Chris Buck ujawnił, że sequel będzie kontynuował historię Elsy, ale przedstawi ją jako o wiele weselszą osobę.Taką, jaką wiedzieliśmy w Gorączce lodu. Jesteście ciekawi dalszych losów Anny, Elsy i Olafa?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…