Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

LEGO Batman Movie - pierwsze oficjalne zdjęcia 1

Kiedy świat czeka na premiera filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, Warner Bros. prezentuje pierwsze oficjalne zdjęcia animacji LEGO Batman Movie.

Co więcej, już jutro ma pojawić się pierwszy zwiastun produkcji. Will Arnett ponownie wcieli się w rolę Mrocznego Rycerza, a Michael Cera zagra Robina. W obsadzie są także Rosario Dawson (Batgirl), Ralph Fiennes (Alfred Pennyworth), Mariah Carey (burmistrz Gotham) i Zach Galifianakis (Joker).

Jaskinia Batmana jest jeszcze lepsza niż to zapamiętaliśmy, jest niesamowita. Uwielbiam również nudne życie Batmana z dnia na dzień i to jak musi walczyć z przestępczością każdego dnia. Idea Batmana zasypiającego na swój alarm sprawia, że się śmieje. To uczłowiecza go.

powiedział Arnett.

Reżyser filmu, Chris McKay zapowiedział, że na każdym kroku będą pojawiać się występy cameo znanych bohaterów. Niestety nie padły nazwisko czy pseudonimy. Scenariusz do filmu Seth Grahame-Smith, który co ciekawe wyreżyseruje aktorką wersję Flasha dla Warner Bros. Premiera LEGO Batman Movie 10 lutego 2017 roku.

Źrodło: USA Today

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…