Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Który występ gościnny Stana Lee jest jego ulubionym? 1

W filmach o superbohaterach na podstawie komiksów Marvela jest wiele zaskakujących rzeczy. Jedna jednak nie zmienia się nigdy – Stan Lee i jego występy gościnne.

Twórca wielu kultowych marvelowskich postaci zdecydował się odpowiedzieć na pytanie, które cameo jest jego ulubionym. Jaka padła odpowiedź?

Myślę, że jednym z moich ulubionych jest to z filmu Avengers: Czas Ultrona. Jestem przy barze i piję, wtedy też pić zaczyna Thor. To było zbyt mocne dla mnie. Wypijam jego trunek, a w następnej scenie muszą mnie wynosić.

W tym roku Stan Lee zaliczył już jeden taki występ. Mowa tutaj o filmie Deadpool. Przed nim jednak kolejne. Ciekawe co tym razem przygotowali twórcy Kapitana Ameryki. A które cameo legendy komiksu jest waszym ulubionym?

Źrodło: comicbook.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2016-03-22

Hmmm, nie zgodzę się. Dla mnie lepsze jest w Niesamowitym Spider-Manie podczas walki Spidey’ego z Lizardem.

Gracjan Mikitin jacks 2016-03-22

@jacks dla mnie szczerze powiedziawszy te występy są spoko, ale nie zapadają mi w pamięć, chyba jeden tylko w klubie ze striptizem :P bez podjazdu do cameo Wolverine w Pierwszej klasie :D

Marek Jacek Movieman 2016-03-22

@Movieman nie no wiadomo. To bardziej takie występy z szacunku dla artysty, zwłaszcza patrząc na jego wiek. Nie da się ukryć, że niektóre były na siłę…

Proszę czekać…