Będzie kolejny Terminator według Schwarzeneggera

Jeszcze w 2014 roku, na rok zanim Terminator: Genisys trafiło do kin, studio Paramount Pictures ogłosiło, że na 2017 i 2018 rok zaplanowano drugą i trzecią część filmu. Jednak po tym jak produkcja zarobiła w USA zaledwie 89 milionów $ przy ponad 150 milionowym budżecie, Paramount odłożyło w czasie powstanie kolejnych części, co mogło znaczyć, że temat umarł śmiercią naturalną.

Pomimo powyższych faktów, Arnold Schwarzenegger, podczas wywiadu z australijskim Channel 9 ujawnił, że sequel filmu jednak może powstać. Jak krótko stwierdził:

Z niecierpliwością na to czekam, zdecydowanie.

Kadr z Terminator: Genisys (2015)

Tak więc pomimo, że studio w lukę daty premiery Terminatora: Genisys 2 wstawiło remake serialu Słoneczny patrol, wciąż możemy liczyć na kolejną część serii. Zakładając oczywiście, że studio nauczyło się na błędach i zrobią wszystko żeby fani zapomnieli o wpadkach ich najnowszego dzieła o cyborgu T-800.

Co ciekawe studio ma co raz mniej czasu, bo zaledwie 3 lata, gdyż w 2019 roku prawa do serii wrócą do "ojca" Terminatora, czyli Jamesa Camerona, czyli w 35 latach po premierze pierwszej części.

Źrodło: movieweb.com


Marek Jacek
Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.