Daisy Ridley potwierdza rozmowy w sprawie roli Lary Croft

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, iż Daisy Ridley już niebawem może zagrać Larę Croft w ekranizacji gry "Tomb Raider". Dzisiaj mamy kolejne wieści na ten temat.

Pochodzą one od samej aktorki, która potwierdziła, że toczą się rozmowy:

Były rozmowy. Czekam aż ktoś powie "chce ciebie, zróbmy to". Zdecydowanie, wtedy spróbuję znaleźć miejsce w moim kalendarzu.

Daisy Ridley to absolutne odkrycie ubiegłego roku. Wielu fanów Gwiezdnych wojen pokochało ją za rolę Rey. Z pewnością przed nią świetlana przyszłość i wielka hollywoodzka kariera. Ja sam jej tego życzę, ponieważ stałem się jej wielkim fanem. Czy poradzi sobie w roli Lary Croft? Z pewnością, jest niezwykle utalentowana. W wielu komentarzach można znaleźć informacje jakoby nie pasowała do tej roli z powodu – nazwijmy to – atrybutów fizycznych.

Na szczęście nie to będzie w tym najważniejsze. Podobne zdanie na ten temat ma John Boyega, który jest fanem gier z serii "Tomb Raider" i w głównej roli widziałby Ridley.

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne potwierdzenie zaangażowania w ten projekt gwiazdy Gwiezdnych wojen.

Źrodło: MovieWeb


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)