Mordercze klowny z kosmosu zawojują telewizję 0

Minęło prawie trzydzieści lat od premiery kinowej, a Mordercze klowny z kosmosu(1988) stają się bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. To urzeczywistnienie kultu klasyki filmowej, która nieustannie jest odkrywana przez młodą widownię. Wiąże się to z chęcią przywrócenia pierwowzorów do życia. Jednak zamiast ponownego podbijania dużego ekranu, pojawił się pomysł na telewizyjny 'requel', czyli połączenie sequela i reboota. Kto stoi za tym szaleństwem? Reżyser i twórca oryginalnych lalek Stephen Chiodo.

Rozmowy na temat sequela Morderczych klownów z kosmosu pojawiały się co jakiś czas, ale nic nie zostało oficjalnie potwierdzone. Tymczasem Stephen Chiodo pojawił się na Movie Crypt Podcast i zaoferował odnowienie projektu. Oto co powiedział:

Obecnie dążymy do przedstawienia długiej serii dla telewizji. Zastanawialiśmy się,czy powinniśmy zrobić sequel części pierwszej czy może remake? W końcu pojawił się pomysł "requela", co łączy obie te rzeczy. Rozwijaliśmy ten pomysł przez jakiś czas. To trylogia w czterech częściach. Będzie opowiadała o nowych ludziach doświadczających fenomenu inwazji klownów, a od czasu do czasu pojawi się jakiś stary bohater i wysłucha ich opowieści – dowie się, co się wydarzyło w ciągu ostatnich 25 lat. To jest super!

Wypowiedź reżysera nie jest do końca jasna. Nie wyjawia on, czy jest planowany serial telewizyjny czy film, który pojawi się w czterech częściach. A może kinowa trylogia, której będzie towarzyszył serial jako czwarta część? Dodatkowo, żadna stacja telewizyjna nie wybrała serialu, więc nie wiadomo, gdzie byłby emitowany.

W oryginalne Morderczych klownów z kosmosu nastolatki Mike (Grant Cramer) and Debbie (Suzanne Snyder) widzą spadającą kometę. Rozpoczynają śledztwo i odkrywają paczkę pełną morderczych obcych, którzy wyglądają jak cyrkowi klowni. Starają się ostrzec lokalne władze, ale nikt im nie wierzy. W między czasie klowni zjadają tyle ludzi, ile tylko zdołają. Jesteście fanami filmu? Cieszycie się na przeniesienie go na mały ekran?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…