Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

6. sezon Gry o tron ma być najlepszym 0

Gra o tron budzi wielkie emocje i zainteresowanie. Twórcy nie dają zapomnieć o hicie HBO i oświadczają, że fani serii będą mieli do czynienia z najlepszym sezonem jaki dotychczas został wyemitowany.

Takie słowa padły nie od byle kogo. David Benioff i Dan Weiss, czyli duet odpowiedzialny za serial jest zdania, że szósty sezon jest najlepszy i sprosta oczekiwaniom wszystkich fanów. Z pewnością poprzeczka jest postawiona wysoko i jeśli uda się ją przeskoczyć, to Benioff i Weiss będą noszeni na rękach.

Oto co mieli do powiedzenia w rozmowie z magazynem Entertaiment Weekly:

Dan i ja rozmawialiśmy na ten temat bardzo dużo. To nie jest próba pompowania balonika. Zazwyczaj jest presja związana z odcinkiem czy dwoma, że nie zostaną przyjęta tak jak tego chcielibyśmy. Ten sezon nie ma jednak słabego epizodu. Mamy reżyserów, którzy wiedzieli co robią, byli wspierani fantastycznymi operatorami. Myślimy, że scenariusze były naszą najsilniejszą stroną, a odcinki wyszły jeszcze lepiej niż przypuszczaliśmy. Zawsze staraliśmy się omijać stwierdzeń "najlepszy dotychczasowy sezon", ponieważ wiemy ilu mamy obserwatorów. Dla mnie i Dana jest niemożliwym, aby być bezstronnym. Jednak oto moje słowa – oglądając wszystko razem, mogę powiedzieć że to najlepsze co do tej pory udało nam się stworzyć. Jestem z tego dumny, ponieważ był on najtrudniejszy.

Czy te słowa okażą się prawdą? Czy szósty sezon serialu Gra o tron sprosta oczekiwaniom wiernych, ale także niezwykle wymagających fanów? Tego dowiemy się już niebawem. Nowa seria startuje za miesiąc.

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Sebastian Kn©l 2016-03-22

a co mają powiedzieć jak serial sukcesywnie jest coraz gorszy.

Natalia Karzel 2016-03-22

A czy to nie jest tak, że szósty sezon wyprzedza już książkę? Jeśli nic nie pokręciłam i tak jest, to twórcy dość odważnie chwalą się najlepszym dotychczas scenariuszem :)

Proszę czekać…