Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Harrison Ford mówi o filmach Indiana Jones 5 i Han Solo 0

Już niebawem płyty DVD oraz blu-ray z filmem Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy trafią na sklepowe półki. To idealny moment na przypomnienie się fanom. W programie Jimmy’ego Kimmela gościł Harrison Ford, który odpowiedział na kilka interesujących pytań.

Pierwsze dotyczyło jednego z najgorętszych newsów ostatnich tygodni. Walt Disney ogłosił plany wyprodukowania piątej części Indiany Jonesa. Przed kamerą ponownie stanie Harrison Ford, a za nią Steven Spielberg. Oto co hollywoodzki gwiazdor miał do powiedzenia na ten temat:

Możliwość ponownego pracowania ze Stevenem przy ożywieniu tej postaci to wielka przyjemność dla wielu, nie wspominając już o mnie samym. To przyjemność, to wielka przyjemność ponownie wcielać się w tę postać i pracować ze Stevenem.

W programie rozmawiano także na temat szykownego filmu o przygodach młodego Hana Solo. To kolejna ikoniczna postać, w którą wcielał się Ford. W produkcji będącej spin-offem Gwiezdnych wojen, aktor jednak nie wystąpi. Zastąpi go młodszy kolega po fachu. Kiedy został zapytany o radę dla ewentualnego zwycięzcy castingu odpowiedział krótko: Nie rób tego.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…