Grant Gustin nie zagra w Justice League 0

Warner Bros. i DC Comics przyjęło odmienną strategię niż Marvel. Ich filmy są o wiele bardziej mroczne, unikające jaśniejszych tonów. Najważniejszą różnicą pozostaje jednak odseparowanie filmowych i telewizyjnych światów. Po tym jak Flash zadebiutował w The CW wielu fanów chciało, żeby Grant Gustin jako Scarlet Speedster pojawił się również na dużym ekranie. Tymczasem studio wybrało Ezra Millera, aby zagrał Barry’ego Allena w dwóch częściach Justice League i w The Flash. Reżyser filmów Zack Snyder powiedział, że Grant Gustin po prostu nie pasował do tego świata.

To nie było dobre dopasowanie. Jestem bardzo surowy, jeśli chodzi o kreowanie tego uniwersum i po prostu nie widzę takiej wersji. Nawet jeśli Grant Gustin jest najlepszym facetem na świecie, to podjęliśmy się zobowiązani do stworzenia pomysłu na multiświat.

Serial Flash zadebiutował w telewizji w 2014 roku, a jego popularność ciągle rośnie. Po ogłoszeniu planów aktorskich na filmową wersję, Ezra Miller spotkał się z chłodnym przyjęciem fanów. Grant Gustin zamieścił oświadczenie na swoim Twitterze, aby zaprzestano nagonki na młodego aktora.

Film The Flash prawdopodobnie będzie dużo mroczniejszy i podczas gdy serial ma swoje ciemniejsze momenty, to równoważy się z tymi roztapiającymi serca. Nawet jeśli reżyser chciałby Granta Gustina na planie swoich filmów, to wydaje się niemożliwe do pogodzenia z produkcją serialu. Musimy poczekać czy fani zaakceptują Ezra Millera na dużym ekranie. Próbkę jego możliwości zobaczymy wkrótce w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości wraz z pozostałymi członkami Justice League Aquaman (Jason Momoa) i Cyborg (Ray Fisher).

Myślicie, że Ezra Miller pasuje do tej roli czy jesteście fanami Granta Gustina?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Sebastian Kn©l 2016-03-23

"Ich filmy są o wiele bardziej mroczne" chyba pastelowe :D

Proszę czekać…