http://vimeo.com/mironkundzicz

Hamri i wędrujące dżinsy 0

Sanaa Hamri wyreżyseruje sequel Stowarzyszenia Wędrujących Dżinsów.

Produkują Alcon i Warner Bros.

Kadr z filmu Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2005Kadr z filmu Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2005

W pierwszej części wystąpiły America Ferrera (Boy Immigrant), Amber Tamblyn (Stephanie Daley), Alexis Bledel (Sin City – Miasto grzechu) i Blake Lively (Przyjęty). Twórcy chcą, aby cała czwórka pojawiła się w sequelu i już prowadzą z aktorkami rozmowy w tej sprawie. Co prawda każda z nich ma zobowiązania serialowe, ale wszyscy mają nadzieję, że wystąpią w kontynuacji obrazu.

Zdjęcia mają się rozpocząć 6 czerwca w Grecji. Następnie ekipa ma się przenieść do Nowego Jorku i Connecticut.

Autorką scenariusza do sequelu jest Elizabeth Chandler (Czego pragnie dziewczyna), współtwórczyni tekstu do pierwszej części. Jej scenariusz opiera się na czwartej części z serii książek Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów, Na zawsze w niebieskim (Forever in Blue), autorstwa Ann Brashares. Z pominiętych części drugiej i trzeciej, widzowie będą mogli zobaczyć tylko niewielkie fragmenty, które zostaną wykorzystane w sequelu. Fabuła znowu skupi się na dziewczynach, które rozjeżdżają się w różne strony na wakacje, ale ciągle będą połączone dżinsami, które razem kupiły.

Bohaterki będą już na studiach i ich przygody doprowadzą je aż do Turcji, Grecji, Nowego Jorku, Vermont i Providence. W pierwszej części musiały się zmierzyć z życiowymi dylematami nastolatek, natomiast sequel będzie się koncentrować na problemach dziewiętnastoletnich dziewczyn. Twórcy zamierzają, więc podnieść próg wiekowy, z bez ograniczeń, do 13 lat.

Pierwsza część, na całym świecie, zarobiła ponad 41 milionów dolarów, przy budżecie 25 milionów.

Sanaa Hamri jest znaną reżyserką teledysków. Ma na koncie jeden film pełnometrażowy, Something New. Była za ten obraz nominowana do Black Reel i Image Award.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…