Emma Stone i Jonah Hill ponownie razem 0

Netflix rozpoczyna kolejny gorący projekt. W końcu pojawiło się więcej szczegółów dotyczących serialu Maniac z Emmą Stone i Jonah Hill. Reżyserem zostanie Cary Fukunaga, a sezon będzie się składał z 10 odcinków.

Ta czarna komedia będzie powiadała o mężczyźnie, który żyje w świecie fantazji, a w rzeczywistości jest zamknięty w szpitalu psychiatrycznym. Nie jest dużym zaskoczeniem, że serię wyreżyseruje Fukunaga, który był odpowiedzialny za Beasts of No Nation.

Hill, Stone i Fukunaga zostaną współproducentami serialu wraz z Anonymous Content Michaela Sugar i Douga Walda. Maniac będzie telewizyjnym debiutem dla aktorów, którzy po raz pierwszy spotkali się w 2007 w filmie Supersamiec.

Dla Netflixa serial jest jednym z wielu zamówień,co staje się typową praktyką dla firmy gromadzącej duże talenty. W zeszłym tygodniu komedia Santa Clarita Diet dostała zielone światło. W serialu pojawi się Drew Barrymorei Timothy Olyphant. Poza tym reżyser komediowy Nick Stoller również otrzymał swój projekt (na razie nie ma tytułu), który będzie dotyczył grupy studentów dobiegających do czterdziestego roku życia.

Źrodło: variety.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…