Spider-Man 4 - ponownie w reżyserii Raimi'ego?

Prawdopodobnie kolejną – czwartą już – część Spidermana ponownie wyreżyseruje Sam Raimi.

Reżyser oficjalnie potwierdził, że chętnie weźmie udział w powstawaniu kolejnej części przygód Człowieka-Pająka. Produkcją zainteresowana jest również Kirsten Dunst, znana z roli Mary Jane Watson, dziewczyny Spider-Mana. Nalega ona jednak, aby główną rolę ponownie powierzono Tobey'emu Maguire. Póki co, w polskich kinach już niebawem, bo 4 maja premiera trzeciej części przygód suberbohatera.

Spider-Man 2, UIPSpider-Man 2, UIP

Pierwsza część Spider-Mana swoją premierę miała w 2002 roku, zarabiając w Stanach Zjednoczonych w pierwszy weekend ponad 114 milionów dolarów. Druga część, Spider-Man 2, (w kinach w 2004 roku) w tym samym czasie zarobiła ponad 115 milionów dolarów.

Reżyser Sam Raimi znany jest nie tylko z reżyserii kolejnych części Spider-Mana, ale również z Gry o miłośćczy Dotyku przeznaczenia. Natomiast Kirsten Dunst niedawno mieliśmy okazję oglądać w Marii Antoninie, gdzie ogrywała tytułową rolę, zaś Tobey Maguire znany jest nie tylko ze Spider-Mana, ale również z mniej komercyjnych obrazów, jak np. Dobry Niemiec czy Cudowni chłopcy.


clee
doktorantka socjologii, blogerka: klimowicz.blox.pl.