Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Valerian - zdjęcia z nowego filmu Luca Bessona 0

Dopiero co prezentowaliśmy Wam pierwsze oficjalne zdjęcie z nowego filmu Luca Bessona, a już mamy kolejną porcję fotosów z produkcji Valerian i Miasto Tysiąca Planet.

Zostały one opublikowane na łamach Entertaiment Weekly, gdzie można przeczytać krótki wywiad z reżyserem wysokobudżetowej produkcji. Odnosi się ona między innymi do hawajskich koszul, które mają postacie na zdjęciu.

Co to za stroje?

To jest ich pierwsza misja. Początek filmu. Co jak filmy o Jamesie Bondzie, gdzie też wszystko rozpoczyna się od misji. Jest to trochę w takim stylu. Są oni w trakcie wielkiej misji, dlatego też mają takie przebrania. Próbują uciekać. To naprawdę zabawne w jaki sposób to robię.

Na kolejnym zdjęciu możemy ujrzeć wielkiego czerwonego robota. Besson także odniósł się do tej fotografii.

Wzorowany na robocie z The Black Hole?

Lepiej z nim nie zadzierać. Nie sprzeczaj się z nim. On tak naprawdę nie jest bardzo ważny w filmie, ale jest kimś w rodzaju policyjnego oficera. Uwierzcie mi, mam takich postaci setki.

W obsadzie produkcji są Cara Delevingne, Dane DeHaan, Clive Owen, Rihanna, Ethan Hawke, John Goodman, Herbie Hancock i Yifan Wu. Valerian i Miasto Tysiąca Planet to wysokobudżetowa (180 milionów dolarów) adaptacja bestselerowego komiksu Pierre’a Christina i Jean-Claude’a Mezieresa. Dla Bessona będzie to najdroższy film w karierze.

Valerian i Laurelina to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…