Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Henry Cavill chciałby zostać Jamesem Bondem 0

Kolejny aktor wyraził chęć zastąpienia Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda. Tym razem jest to Henry Cavill, który wciela się już w jedną ikoniczną postać ze świata filmu – Supermana.

W programie The Graham Norton Show Cavill został zapytany właśnie o możliwość zagrania Agenta Jej Królewskiej Mości. Oto co odpowiedział:

Jestem bardzo zajęty sprawami związanymi z Supermanem, jeśli jednak otworzyłoby się okno i zaproponowaliby mi tę rolę, to byłoby to wspaniałe. Z chęcią bym to zrobił.

Od dawna spekuluje się na temat tego kto zostanie nowym Bondem. W mediach padały takie nazwiska jak Clive Owen, Tom Hiddleston czy Idris Elba. A Wy kogo byście widzieli w tej roli? Czy Superman nadałby się według Was?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Seba 2016-03-28

Nie jestem rasistą ale czarnoskóry Bond gryzie mi się lekko z pierwowzorem książkowym. Clive Owen jak najbardziej, reszta jakoś mi nie pasuje.

Quagmire 2016-03-27

Raczej nie zaryzykują gigantycznego bólu głowy w związku ze zgrywaniem harmonogramów. Poza tym mieszane przyjęcie jego filmów o Supermanie i klapa UNCLE nie wydają się pomocne.

Proszę czekać…