Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Kingsman 2 - jest tytuł i szkice koncepcyjne 0

Ujawniono tytuł oraz pierwsze szkice koncepcyjne z konynuacji filmu Kingsman: Tajne służby będącego wybuchową mieszanką komedii oraz kina szpiegowskiego. Informacje zradził sam reżyser filmu, Matthew Vaughn, w najnowszym numerze magazynu Empire.

Produkcja będzie zatytułowana Kingsman: The Golden Circle i przedstawi dalsze przygody Eggsy’ego (Taron Egerton) i Merlina (Mark Strong), którzy tym razem trafią do Stanów Zjednoczonych, gdzie znajdą amerykańską wersję własnej organizacji pod dowództwem "bunczucznego kowboja".

Jak powiedział reżyser:

Nie byłem pewny czy chcę zrobić ten film. Martwiłem się złym bohaterem. Filmy szpiegowskie są tak dobre jak ich źli bohaterowie. Pewnego ranka obudziłem się mając w głowie całą historię i nową wizją złego bohatera.

Vaughn zapytany o to czy spróbuje odtworzyć "scenę z kościoła" w sequelu, odpowiedział:

Człowiek stara się nie czytać tego co chcą ludzie, ale nie da się ukryć, że chcą kolejnej sceny z kościoła. Nie mam powodu tworzyć następnej masakry. Mam natomiast inne sceny, których wcześniej nie widzieliście.

Kingsman: The Golden Circle trafi do kin na świecie 16 czerwca 2017 roku. Trwają rozmowy z Julianne Moore, która miałaby się wcielić w główny zły charakter oraz z Halle Berry do roli szefa CIA.

Poniżej możecie zapoznać się z pierwszymi szkicami koncepyjnymi do filmu:

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…