Strona zespołu FDB Piekut Racing ruszyła! 0

Zespół FDB Piekut Racing przygotowuje się do walki o najwyższe laury, a tymczasem ruszyła oficjalna strona internetowa zespołu.

Znajdziemy na niej wiele informacji o zespole, jak również sporo materiałów multimedialnych. Nowością jest 17-minutowy film o dotychczasowej karierze jednego z pilotów zespołu, Piotra Kapuścika. Film składa się z dwóch klipów z podkładem muzycznym oraz nagrań z wewnątrz auta. Nie brakuje niebezpiecznych sytuacji i wypadków!Kolejnym rajdem zespoły będzie 38 Rajd Festiwalowy, który odbędzie się 5 maja na szutrowych drogach pod Opolem. W chwili obecnej auto jest przebudowywane na specyfikację szutrową, gdyż niespełna 2 tygodnie po Rajdzie Festiwalowym zespół wyruszy do Olsztyna na kolejną, również szutrową eliminację. Korzystając z okazji przedstawimy planowany harmonogram startów zespołu w 2007 roku:

Rajd Festiwalowy – 5 maja – Opole

Rajd Agapit – 19 maja – Olsztyn

Rajd Świdnicki – 23 czerwca – Świdnica

Rajd Subaru – 14 lipca – Kraków

Rajd Rzeszowski – 11 sierpnia – Rzeszów

Rajd Krakowski – 1 września – Kraków

Rajd Wisły – 15 września – Wisła

Rajd Dolnośląski – 6 października – Kłodzko

Rajd Śnieżki – 20 października – Jelenia Góra

Rajd Tyski – 10 listopada – Tychy

Na zbliżający się rajd zespół przygotowuje serię pocztówek, które trafią w ręce kibiców na rajdzie, oraz być może niektórych FDB-owiczów. Niebawem trafią również do sprzedaży polary zespołu, a na letnie miesiące są przygotowywane koszulki i inne gadżety.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do odwiedzenia strony zespołu: piekutracing.pl !

Piekut RacingPiekut Racing

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…