Nowy sezon Ash kontra martwe zło 0

W końcu pojawiły się pierwsze materiały dotyczące drugiego sezonu Ash kontra martwe zło! TVInsider podzielił się zdjęciem, które pokazuje wielką piwną imprezę na Florydzie. Nie ma jeszcze oficjalnej daty powrotu serialu na szklane ekrany, ale już widać, że szykuje się nie lada balanga!

Ash kontra martwe zło powróci dokładnie w tym momencie, w którym skończył się pierwszy sezon. Tytułowy bohater Bruce'a Campbella zostawił świat zabijających demonów za sobą. Teraz mieszka w Keys na Florydzie i bierze udział w ogromnych imprezach z piwem na plaży. Na zdjęciu widzimy, jak używa swojej niezawodnej piły do przecięcia beczki piwa. O tej scenerii opowiedział producent wykonawczy, Craig DiGregorio:

Kiedy masz taką łańcuchową ręką, w taki sposób otwierasz beczki. Niestety impreza dość szybko się kończy, ponieważ Ash musi wrócić do domu, aby kontynuować walkę ze złem.

Bruce Campbell ponownie wystąpi w tytułowe roli. Aktor wypowiedział się odnośnie ilości krwi, która jest używana w tym telewizyjnym show.

Mamy beczkę piwa, która została przeturlana. Powstaje ciśnienie, a płyn przemieszcza się z jednego końca na drugi. W końcu w połowie jest tyle krwi, ile tylko beczka będzie w stanie pomieścić. My opróżniamy tą beczkę.

Starz ogłosił w lutym, że Lee Majors będzie grał rolę Brocka Williamsa, ojca Asha, i Ted Raimi zagra najlepszego przyjaciela z dzieństwa, Cheta Kaminskiego. Drugi sezon serialu będzie miał 10 półgodzinnych odcinków. Nie możecie się doczekać?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…