Cyborg, Flash i Aquaman będą mieli osobne filmy 1

Doskonale wiemy, że Batman v Superman: Świt sparawiedliwości jest preludium przed Justice League Part 1, do którego zdjęcia ruszą w przyszłym miesiącu. Film wprowadza kilku nowych nadludzkich bohaterów: Aquaman (Jason Momoa), The Flash (Ezra Miller) i Cyborg (Ray Fisher). Poznaliśmy ich, kiedy Bruce Wayne (Ben Affleck) zhakował bazę danych Lexa Luthora (Jesse Eisenberg ) i odkrył pliki o wszystkich 'ponadludziach'.

Najbardziej intrygujący jest materiał filmowy dotyczący Cyborga, gdzie Dr Silas Stone (Joe Morton) przeżywa brak możliwości pomocy swojemu synowi. W kolejnym ujęciu widzimy, jak Silas posiada dziwne pudełko, które zmienia jego syna, Victora, w Cyborga. Reżyser potwierdził, że to pudełko to Mother Box. Entetainment Weekly rozmawiało z Zackiem Snyderem , który pomógł wyjaśnić scenę z Cyborgiem. Kluczową do zarysowania jego oryginalnej historii.

To pierwsze spojrzenie na Mother Box.To był bolesny poród. Naprawdę chciałem pokazać narodziny Cyborga. Czułem, że to kluczowe dla nadchodzących wydarzeń. Chciałem nadać sensu temu bohaterowi, żeby widzowie wiedzieli, jak daleko zajdzie.

Jack Kirby stworzył Mother Box dla serii DC Comics. To urządzenie jest 'wyalienowanym superkomputerem, który potrafi manipulować czasem, przestrzenią, rzeczywistością, wszystkim, czego chce'.

Kolejnym z bohaterów jest Flash.Pojawiło się wiele pytań, co wprowadzenie tej postaci tak naprawdę oznacza dla całej serii. Czy krótka chwila Barry’ego Allena na słońcu zostanie wyjaśniona w przyszłym filmie? Może. Producentka, Deborah Snyder, mówi, że taki jest pomysł. Flash pojawia się w wizji Bruce’a Wayne’a dotyczącej przyszłości. Barry Allen przychodzi, aby ostrzec Batmana. Producentka mówi o powstaniu tej sceny:

Podczas pracy na planie, w połowie zdjęć, kiedy pracowaliśmy nad zarysem kolejnego filmu, Zack powiedział "O Boże, dodajemy ten moment! Na pewno się opłaci, a później znajdziemy więcej informacji.

Pojawienie się tej postaci w filmie dało ciekawe spojrzenie na Ezrę Millera. Ta wersja Barry’ego Allena na pewno zostanie w pełni przedstawiona w Justice League Part 1. Barry będzie używał swojej szybkości, aby podróżować w czasie. Pojawiają się plotki na temat tego, że film będzie zawierał nawiązania do komiksu popularnego w latach 80.: Crisis on Infinite Earths. Fabuła skupiała się wokół wielu przestrzeni czasowych na wielu Ziemiach i może być sposobem na połączenie światów z małego ekranu z tymi filmowymi. Oczywiście, nic z tego jeszcze nie zostało potwierdzone. Takie założenie jeszcze nie do końca pozwala wyjaśnić moment z Flashem, który pojawił się w filmie, ale brzmi to, jak spojrzenie w dobrym kierunku. Oby.

Aquaman równie otrzyma swój indywidualny film. Reżyserią zajmie się James Wan. Jeszcze nie wiemy, kiedy ruszy produkcja, ale twórca zdradził kilka szczegółów, mówiąc, że fani zobaczą "morskie potwory i super stworzenia".

Myślę, jak większość ludzi, że jesteśmy podobni do Aquamana. Dorastaliśmy, czytając bądź oglądając tego bohatera gdzieś z boku. Nigdy nie byłem związany z Aquamanem. Kochałem X-Mena, Spider-Mana i Batmana. To oni byli tymi wielkimi. Jednak wciąż jest coś fajnego w pomyśle stworzenia dużego świata, który znajduje się na naszej planecie. To właśnie jest fajne w Aquamanie. On nie jest obcym, podchodzi z naszej planety. Czy to nie jest szalone, że wydaje nam się, że zbadaliśmy przestrzeń kosmiczną w większym wymiarze niż głębie oceanów? To rozpaliło moją wyobraźnię o niesamowitych morskich stworzeniach.

Reżyser w jednym z wywiadów powiedział, że film Aquaman będzie "zabawą" i przedstawi bezkompromisową wersję tego bohatera. Jason Momoa pojawił się już w tej roli w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Choć nie znamy jeszcze daty rozpoczęcia produkcji, to obsada jest powoli kompletowana. Amber Heard zagra kobiecą bohaterkę, Merę, która również pojawi się najpierw w Justice League Part 1. Mera pochodzi z Xebal, podwodnej kolonii złożonej z separatystów z Atlantis, którzy uciekli z królestwa. Mera została wysłana przez swoich ludzi, aby zabić Aquamana, ale oczywiście zakochała się w swojej ofierze i oboje będą szukać zjednoczenia Atlantis przez małżeństwo.

Czekacie na poszczególne filmy z serii DC Comics?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…