Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Co dalej z reżyserem Strażników Galaktyki 3? 0

Reżyser dwóch części Strażników GalaktykiJames Gunn – potwierdził, że rozmawiał już z Marvelem na temat ponownego objęcia stołka reżysera przy okazji trzeciej odsłony filmu. Co ciekawe, na ten moment sam nie wie czy chce zrobić kolejną część.

Gunn zawsze chętnie udziela się w mediach społecznościowych i również teraz, kiedy rozpoczęto zdjęcia do Guardians of the Galaxy Vol. 2, znalazł chwilę w przerwie na planie żeby podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami za pośrednictwem Facebooka:

W tym momencie jestem skupiony na zrobieniu Strażników Galaktyki Vol. 2. Nie jestem pewny co chcę zrobić później… Marvel rozmawiało ze mną na temat kontynuacji. Nie wiem czy to jest to co chcę zrobić dalej, ani czy nie chcę tego zrobić dalej. Tak naprawdę to chcę zrobić Strażników Galaktyki Vol. 2 jak najlepiej potrafię, żeby wyszedł film jak najbardziej szczery, prawdziwy, tak jak tylko może być.

Oczywiście do trzeciej części jeszcze długa droga, zwłaszcza, że zdjęcia do "dwójki" jeszcze trwają. Trzeba jednak oddać reżyserowi, że wie jak zrobić wokół siebie trochę szumu.

Guardians of the Galaxy Vol. 2 trafi do kin na świecie 5 maja 2017 roku. W głównych rolach ponownie ujrzymy całą drużynę w składzie: Chris Pratt (Peter Quill/Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (głos Groota), Bradley Cooper (głos Rocketa), Michael Rooker (Yondu) i Karen Gillan (Nebula).

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…