Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nietykalni - Cranston i Hart w remake'u francuskiego hitu 1

Tak, to nie żarty! Hollywood już od jakiegoś czasu ma zamiar wziąć się za remake jednego z najpopularniejszych francuskich filmów ostatnich lat – Nietykalni.

W obsadzie od 2014 roku znajduje się komik i aktor Kevin Hart. Teraz mamy informacje na temat kolejnej gwiazdy, która dołączy do obsady. Wcześniej z projektem związany był Colin Firth, który jednak zrezygnował z roli. Jak donoszą media zastąpi go znany z serialu Breaking BadBryan Cranston.

Obecnie trwają poszukiwania reżysera. Największe szanse na stanie za kamerą ma Simon Curtis (Mój tydzień z Marilyn, Złota dama). Scenariuszem do filmu zajął się natomiast Paul Feig. Zdjęcia do amerykańskiej wersji Nietykalnych mają rozpocząć się latem.

Nietykalni to prawdziwa historia dwóch mężczyzn, którzy nie mieli prawa się spotkać: sparaliżowanego w wyniku wypadku hrabiego i młodego, czarnoskórego Drissa, niedawno zwolnionego z więzienia, który uczestniczy w programie resocjalizacyjnym. Dwa światy, różne charaktery, ogień i woda, a ich wzajemne relacje zaskoczą wszystkich, łącznie z nimi samymi.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…