Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ben Affleck pisze scenariusz do Batmana 1

Warner Bros. Pictures pracuje już nad nową umową dla Bena Afflecka, która pozwoli studiu związać się z aktorem na kolejne lata. Wytwórnia chciałaby, aby gwiazdor przez następną dekadę wcielał się w postać Mrocznego Rycerza.

Od dawna mówi się o solowym filmie Batmana. Na razie jednak Warner Bros. nic nie potwierdził, ani nie ustalił daty premiery. Według spekulacji mediów Affleck pracuje wraz z Geoffem Johnsem nad scenariuszem do filmu. Potwierdza to również agent aktora:

Jego kontrakt jest ważny jeszcze na dwie części Justice League, tak więc trzykrotnie założy maskę. Obecnie natomiast pracuje nad scenariuszem z naprawdę super pomysłem na Batmana, co daje nam pewne możliwości.

Warner Bros. Pictures chciałoby, aby Affleck jak najdłużej zakładał maskę Nietoperza. Według studia jego osoba jest "definicją Batmana". Fani także polubili go w tej roli i upatrują w nim jeden z największych plusów filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Na razie jednak nie ma informacji oficjalnych na temat nowego kontraktu Afflecka.

Wiadomo jednak, że w tym roku zobaczymy go jeszcze raz w roli Mrocznego Rycerza. Zaliczy on występ gościnny w Legionie samobójców, co mogliśmy zobaczyć w zwiastunach filmu Davida Ayera. Pojawienie się Afflecka w tej produkcji nie jest jednak częścią kontraktu.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…