Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Opowieści z Krypty niczym Czarne lustro 0

Dla fanów kultowego serialu grozy – Opowieści z Krypty, mamy dobre wieści. M. Night Shyamalan, producent odświeżonej wersji chce, aby przyjęła ona formę indywidualnych historii.

Dzięki temu w każdym odcinku będziemy mieli okazję zobaczyć coś nowego. Gorsza wiadomość jest taka, że wydłuży to czas oczekiwania na premierę. Z początku mówiło się, że reboot Opowieści z Krypty będzie tworzony na zasadzie antologii, jak w przypadku American Horror Story.

Pierwsze 13 odcinków serialu miało być kręcone w Nowym Orleanie, a ich fabuła miała skupić się na religii voodoo. Obecnie jednak ten pomysł jest w tarapatach. M. Night Shyamalan w jednym z wywiadów wypowiedział się na ten temat:

Wiecie, nie jestem pewny w 100 procentach, ale myślę aktualnie nad tym w jakim miejscu się znajduję. Jeśli zostałbym zapytany o to sześć miesięcy temu, odpowiedź byłaby zdecydowanie inna. Obecnie mamy materiał zbliżony bardziej do serii "Czarne lustro".

Tak więc osoby zaznajomione z brytyjskim miniserialem Czarne lustro wiedzą, że w tamtej produkcji każdy odcinek opowiadał nam inną historię. Czy tak samo będzie z rebootem Opowieści z Krypty? Na odpowiedź przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…