Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Twórca Ex Machiny ponownie z Isaaciem 0

Najnowszy futurystyczny gotycki horror ze studia Paramount Pictures zatytułowany Annihilation zdobył właśnie nowego aktora. Jest nim Oscar Isaac, który wystąpi u boku Natalie Portman, Giny Rodriguez i Tessy Thompson.

Co ciekawe na planie filmu aktor ponownie będzie współpracował z reżyserem Alexem Garlandem, z którym wcześniej miał okazję stworzyć thriller sci-fi Ex Machinę. Premierę zaplanowano na 2017 rok.

Film będzie adaptacją powieści z 2014 roku autorstwa Jeffa VanderMeera, będącej pierwszą częścią cyklu "Southern Reach" (w Polsce powieść nosi tytuł "Unicestwienie") i jak opisuje ją wydawca:

Powstała po tajemniczym Wydarzeniu Strefa X rządzi się własnymi, nieznanymi ludziom prawami. Członkowie jedenastu pierwszych ekspedycji do Strefy umierali, popełniali samobójstwa lub zabijali się nawzajem. Ci, którzy przetrwali, nie pamiętali, jak przebiegał ich powrót. Dwunastą wyprawę tworzą wyłącznie kobiety. Czy im uda się odkryć tajemnice Strefy? Jakie sekrety kryje niezwykła flora i fauna tego miejsca? A może to ona je stworzyła i nim rządzi? Jedno jest pewne: Strefa X wpływa na ludzkie umysły i zmienia każdego.

Źrodło: The Tracking Board

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…