Brutalna Margot Robbie podczas sceny erotycznej 0

Legenda Tarzana Edgara Rice’a Burroghsa była skierowana raczej do młodszych odbiorców, a tymczasem jej filmowa adaptacja oferuje widzom nieco brutalną bardziej stronę oraz sceny erotyczne. Reżyser David Yates wyjaśnia, że widział Jane, graną przez Margot Robbie, jako surowe i dzikie stworzenie, które wie jak okiełznać Lorda Greystoke’a granego przez Alexandra Skarsgårda. Szczególnie jeśli chodzi o jego zachowanie w łóżku. Aktorka rzeczywiście wymierzyła Tarzanowi policzek, a potem uderzyła go podczas jeden ze scen erotycznych.

Aktorzy wykonywali jedną z erotycznych scen i wtedy powiedziałem [do Robbie] 'Po prostu spoliczkuj Alexa podczas seksu, uderz go'. To był przyziemny, ale sensualny moment, który dał jej mnóstwo radości. A jedyny siniak jakiego się nabawił Alex podczas naszych zdjęć, był właśnie tym od uderzenia Margot. To mówi wiele o jej zadziorności.

To również wiele mówi o tym, jaki film otrzymamy tego lata. Czy tego oczekuje się od rozrywki przeznaczonej dla rodziny? Może. Ta opowieść niesie ze sobą długą historię związaną z sensualnością. W 1981 Bo Derek zagrała erotyczną Jane Parker w przeznaczonym dla dorosłych Tarzan – człowiek małpa. Potem w 1984 Greystoke: Legenda Tarzana władcy małp kontynuował przesuwanie granic, które ta seria mogła zakończyć na półnagim mężczyźnie.

Alexander Skarsgård i Margot Robbie z pewnością będą parą na ekranie w tej napędzanej erotyzmem przygodzie, która wyjdzie spod ręki Davida Yatesa. Reżyser szukając Jane, wiedział, że potrzebuje kogoś, kto nie tylko będzie potrafił stworzyć fantastyczną chemię ze Skarsgardem, ale będzie na równi z nim.

Jeśli musiałbyś wejść do dżungli, z pewnością chciałbyś pójść z Margot Robbie. Ona jest praktyczna, bystra i zaradna. Potrafi o siebie zadbać.

W Tarzan Legenda Jane nie jest pasywną żoną. Kiedy zostanie schwytana przez kapitana Roma (Christoph Waltz), odmawia odgrywania "dziewczynki w niebezpieczeństwie’, tylko stawia opór i walczy jak prawdziwy mistrz.

Nie chcieliśmy być archaiczni i przedstawić opowieści w rodzaju: jest silny facet, który musi ocalić biedną dziewczynę. Musicie poczuć, że ona jest silna i niezależna, dlatego obsadziliśmy w tej roli Margot. Patrząc na nią, definitywnie dostrzeżecie te cechy.

Margot Robbie już w Wilku z Wall Street pokazała, że potrafi grać silne, zdecydowane i niezależne kobiety. Jesteście ciekawi jak poradzi sobie w dżungli u boku Tarzana?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…