Megan Fox wstydzi się swojego filmu 0

Megan Fox nie jest królową dobrych recenzji. Oczywiście, Transformers i Transformers: Zemsta upadłych odniosły ogromny sukces w box office, ale nie przypadły do gustu krytykom. Tak samo było z Wojowniczymi Żółwiami Ninja. Ale jest jeden film, którego aktorka szczególnie się wstydzi. Nie cierpi go tak bardzo, że nigdy nie pokaże go swoim dzieciom.

O jakim filmie mowa? Nie będziecie zaskoczeni, kiedy przeczytacie tytuł. Film otrzymał zimny prysznic z negatywnych recenzji i ledwie utrzymał się w kinach przez tydzień. A krytyka Batmana v Superman przy tym to pikuś. Megan Fox powiedziała to, podczas rozmowy o jej dzieciach, które są jeszcze za małe, aby zobaczyć niektóre z jej filmów:

Byłoby cudownie zrobić jakieś filmy, które mogliby zobaczyć. Zabójczego ciała nie pozwolę im zobaczyć jeszcze przez długi czas. Tak samo będzie z Jonah Hex. W ogóle nikt nie powinien widzieć tego filmu.

Jonah Hex to adaptacja DC Comics. Film zarobił niecałe 10 milionów przy budżecie 47 miliony. Warner Bros. nie planuje następnej opowieści o Johan Hex, chociaż sam bohater powróci w Legends of Tomorrow.

Nie tylko Megan Fox nie jest fanką tego filmu. Josh Brolin, grający głównego bohatera, uważa, że ta produkcja powinna mieć o wiele mniejszy budżet. Twierdzi, że głównym problemem było nakręcenie 66 stron przepisanego scenariusza w 12 dni.

A co Wy myślicie o tym filmie? Czy naprawdę jest aż tak zły?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…