Szkic ze Strażników Galaktyki 2 0

Największą tajemnicą Strażników Galaktyki 2 jest tożsamość ojca Petera Quilla (Chris Pratt). Wiele podejrzewa, że zagra go Kurt Russell, który pojawił się w obsadzie jako nowy bohater. Nawet jeśli okaże się to prawdą, wciąż wiemy o nim niewiele. Reżyser i scenarzysta James Gunn podzielił się odręcznym szkicem storyboard ze sceny nagrywanej w środę, która porusza tajemnicę stojącą za ojcem głównego bohatera.

W zeszłym tygodniu James Gunn rozpoczął nową tradycję zatytułowaną #‎WhatWeShotWednesday‬, kiedy podzielił się tajemniczym szkicem sceny nagrywanej tego dnia. Niestety, rysunki są dość niewyraźnie i trudno jest wywnioskować z nich jakieś konkrety. Najnowszy zawiera trzy postacie stojące wokół… czegoś, a Quill mówi "Moja mama zawsze mi mówiła, że mój tata był z gwiazd."

Do tej pory wiemy jedynie, że tajemniczy ojciec nie będzie tą samą postacią co w Marvel Comics. Chociaż wielu zastanawia się czy Kurt Russell zagra tę postać, to istnieją też inne możliwości. Sylvester Stallone był widziany, jak opuszczał ten sam hotel co członkowie ekipy, trzymając scenariusz pod pachą. Czy to możliwe, żeby Stallone zagrał ojca Quilla?

Macie jakieś pomysły, co ten szkic może oznaczać?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…