Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Legion samobójców czekają dokrętki 0

Wygląda na to, że Warner Bros. Pictures i DC zareagowały na krytyczne recenzje dotyczące filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Kolejna odsłona filmowego uniwersum wytwórni, czyli Legion samobójców będzie miała dokrętki.

Bliskie źródła DC, wyjawiły że ostatni zwiastun, w którym można usłyszeć piosenkę "Bohemian Rhapsody" grupy Queen, zawierał wszystkie żarty, jakie zobaczylibyśmy i usłyszelibyśmy w kinie. Ta zapowiedź całkowicie różniła sie od pierwszej, zaprezentowanej podczas Comic-Conu. I chociaż została ona przyjęta pozytywnie, to można było usłyszeć głosy, że jest on aż nazbyt przytłaczający.

Studio mając w pamięci niedawne recenzje BvS postanwiło wysłać Davida Ayera i resztą ekipy ponownie na plan zdjęciowy. Pomysł jest taki, aby wprowadzić do tego mrocznego widowiska trochę więcej światła. Niektóre źródła twierdzą, że jest on jeszcze bardziej mroczny niż film o Batmanie i Supermanie. Ayer jest znany z tworzenia mocnego i brutalnego kina policyjnego – wystarczy wspomnieć Bogów ulicy czy Królów ulicy.

Do tej pory DC i Warner Bros. nie chciały podążać drogą Marvela, który nie ma problemów z wprowadzaniem humoru do swoich filmów. Wygląda jednak na to, że to się zmieni. Budżet na dokrętki został już zatwierdzony. Spekuluje się, że zdecydowanie więcej ekranowego czasu dostanie Joker, którego w filmie jest mało… do momentu trzeciego aktu. Teraz ma to zostać "naprawione".

Dodatkowo wytwórnia chce, aby film był bardziej zabawny. Czy to poskutkuje? Wszystko oczywiście wyjdzie w praniu, jednak takie rzeczy nigdy nie brzmią dobrze. Wiele hollywoodzkich blockbusterów ma dokrętki. Miejmy jednak nadzieję, że Warner Bros. i DC nie robią tego pod wpływem emocji spowodowanych zimnym przyjęciem Batmana i Supermana.

Premiera Legionu samobójców 5 sierpnia.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Rob 2016-04-01

Mroczne kino o psychopatycznych zabójcach w kategorii wiekowej pg 13. AHA.

Proszę czekać…