Śnieżka będzie miała siostrę 0

Filmowe adaptacje baśni, takich jak Czarownica czy Kopciuszek odniosły ogromny sukces, dlatego Disney sięga po kolejnych bohaterów. Jednak nie chce przedstawiać klasycznych opowieści i z powodzeniem dodaje swoje trzy grosze. The Hollywood Reporter dowiedziało się, że studio planuje projekt zatytułowany Rose Red. Skupi się on wokół historii siostry Śnieżki. I choć ta postać może być znana fanom bajki, film przedstawi zupełnie nową historię.

Rose Red pojawiła się w oryginalnej bajce Braci Grimm, ale w zupełnie innej opowieści, w ogóle nie powiązanej ze Śnieżką i Siedmioma Krasnoludkami. Natomiast planowany scenariusz opowiada historię, w której Rose Red jest siostrą Śnieżki. Pojawia się po tym, jak Śnieżka gryzie zatrute jabłko i zapada w sen, aby wraz z siedmioma krasnoludkami wyruszyć w podróż, która ma przynieść rozwiązanie, jak zdjąć klątwę i przywrócić Śnieżkę do życia.

Film nie posiada jeszcze reżysera, ale już wiadomo, że produkcją zajmie się Tripp Vinson. Będzie jego trzecia bajka, w której produkcję włączył się w przeciągu ośmiu miesięcy. Jest on również związany z disnejowskim Prince Charming and Gnies i prequelem klasycznego Alladina. Producentem wykonawczym została Tara Ferney, a koproducentami Justin Merz i Adam Rodin.

Premiera jest planowana na 2018 rok.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…