Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bad Boys III wciąż bez scenariusza 0

Od bardzo dawna mówi się o stworzeniu trzeciej części Bad Boys. Wygląda jednak na to, że produkcja wciąż stoi w miejscu i czeka na jakikolwiek progres.

Sony zdecydowało się jakiś czas temu przesunąć premierę Bad Boys 3. Pierwotnie film miał wejść do kin w lutym przyszłego roku. Nowa data premiery została ustalona na 2 czerwca 2017 roku. Teraz i ona wydaje się być mało prawdopodobna. Producent Jerry Bruckheimer zapytany o to w jakim miejscu stoi produkcja filmu powiedział:

Wciąż nie mamy scenariusza. Kiedy go dostaniemy, podejmiemy odpowiednie decyzje.

Te słowa z pewnością zmartwią fanów serii. W lutym tego roku Will Smith potwierdził, że razem z Martinem Lawrencem powrócą do swoich ról. Oczywiście słowa to jedno, a zobowiązania kontraktowe to drugie. Smith jest obecnie bardzo zajętym człowiekiem.

Już niebawem do kin wejdzie kolejny film należący do filmowego uniwersum Warner Bros. Picutres oraz DC Comics – Legion samobójców. Pod koniec roku aktor zawita na plan policyjnego thrillera "Bright", gdzie ponownie będzie pracował z Davidem Ayerem. Mówi się również o tym, iż Warner Bros. chciałby jak najszybciej rozpocząć pracę nad kontynuacją Legionu samobójców.

Czyżby po raz kolejny czarne chmury zawisły nad Bad Boys III? Całkiem możliwe. Bez Smitha to nie wypali, a on sam ma zawalony kalendarz na najbliższe miesiące.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…