Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Producenci zapowiadają powstanie Sicario 2 2

Sicario okazało się nie małym sukcesem w 2015 roku. Reżyserowany przez Denisa Villeneuve thriller akcji opowiadający o wojnie agencji rządowych z największym kartelem narkotykowym nie doczekał się olbrzymich "ochów i achów", ale mimo wsystko został bardzo dobrze przyjęty, zgarniając przy tym 3 nominacje do Oscarów.

Ostatnimi dniami producenci filmu – Molly Smith, Trent Luckinbill i Thad Luckinbill – potwierdzili, że planowany jest sequel oraz że liczą na powrót oryginalnej obsady, czyli Emily Blunt, Benicio del Toro oraz Josha Brolina. Ponoć zarys scenariusza ma napisać twórca pierwszego Sicario – Taylor Sheridan.

Denis Villeneuve nie stanie jednak za kamerą filmu w związku z planowanym startem produkcji Blade Runner 2, którego reżyseruje.

Wszystkie informacje zostały podane w wywiadzie, którego udzielili producenci więc nie można ich jeszcze traktować jako 100 procentowe. A Wy? Myślicie, że sequel Sicario jest potrzebny?

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Redox 2016-04-04

Po co? To tak jakby robić sequel do niedawnej "Zjawy".

Marek Jacek 2016-04-04

Klasyczny przykład głupoty producentów, którzy liczą na łatwą kasę, który może przynieść odwrotny efekt. Może jeszcze jak wróci obsada to da się coś z tego tematu wycisnąć, ale na pewno jest to kompletnie nie potrzebne.

Gracjan Mikitin 2016-04-04

Po co? Sicario to znakomity thriller, klimatyczny, chociaż powolny to niesamowicie intensywny. Zakończenie jak najbardziej odpowiednie. Zbędny sequel.

Proszę czekać…