Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dzień niepodległości 2 - jak wielki jest statek matka? 2

Wielka hollywoodzka kariera Rolanda Emmericha zaczęła się ponad 20 lat temu. Jednym z jego największych hitów jest Dzień niepodległości. Widowisko sci-fi zachwycało swoim rozmachem i sceną, w której po raz pierwszy ludzie na Ziemi ujrzeli statek kosmitów.

Czy teraz będzie podobnie? Emmerich w jednym z wywiadów wypowiedział się na temat statku matki i tego jak wielki on jest:

Statek matka zbliża się do Ziemi. Jest on wielkości Oceanu Atlantyckiego.

Tak, więc kosmici będą jeszcze potężniejsi, niż przy okazji ostatniej wizyty na naszej planecie. Reżyser wypowiedział się też na temat samego filmu i tego co nas w nim czeka:

Zawsze mówiłem, że jest to świat powojenny. W pierwszym filmie zobaczyliśmy wojnę z 1996 roku. Którą wygraliśmy! To było jasne, że oni kiedyś do nas powrócą, więc musimy być zjednoczeni. W dzisiejszych czasach nasz świat ma z tym problem, więc jest to ważna rzecz do pokazania. Możemy zaprezentować to ile razem można dokonać.

Jeżeli teraz będziemy mogli zobaczyć statek kosmiczny wielkości Oceanu Atlantyckiego, to aż strach pomyśleć co Emmerich może zaserwować w trzeciej części Dnia niepodległości. Na razie czekamy z niecierpliwością na drugą odsłonę tego widowiska. A ta już 24 czerwca.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…