Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Produkcja filmu The Last of Us stoi w miejscu 0

Mamy bardzo złe wieści dla fanów gry "The Last of Us", którzy czekają na jej zekranizowanie. Neil Druckmann ze studia Naughty Dog, które odpowiada za stworzenie jednej z najlepszych gier w historii, wyznał że prace nad filmem stoją w miejscu.

Wiem, że jakiś czas temu powiedziałem w wywiadzie, że mieliśmy spotkanie przy stole gdzie czytany był skrypt, a sam scenariusz jest w dobrym miejscu. Teraz niestety utknęliśmy w produkcyjnym piekle. Od ponad półtora roku nie ruszyliśmy do przodu.

powiedział Neil Druckmann.

Wywiad, o który chodzi w wypowiedzi Druckanna to ten ze stycznie ubiegłego roku. Wówczas informował o zakończonych pracach nad scenariuszem. Nigdy nie potwierdzono kto wziął udział w czytaniu scenariusza. Spekulowano jednak, że mogło chodzić o Maisie Williams oraz Bruce'a Campbella. Dzisiejsze wieści z pewnością nie napawają optymizmem.

Akcja "The Last of Us" osadzona jest w świecie opanowanym przez hordy zombie. Głównym bohaterem produkcji jest Joel, mężczyzna który na początku epidemii traci dziecko. Wiele lat później bierze pod swoją opiekę młodą dziewczynę o imieniu Ellie. Jego zadaniem jest dostarczenie jej do bezpiecznej strefy. Tylko ona może zatrzymać złowrogą zarazę.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…