Widzowie krytykują Polsat za ocenzurowanie Wilka z Wall Street

W dniu wczorajszym telewizja Polsat, jak co tydzień wyemitowała swój poniedziałkowy Mega Hit. Tym razem premierowo widzowie Polsatu mogli zobaczyć Wilka z Wall Street. I niestety przeżyli wielkie rozczarowanie.

"Wilk z Wall Street" dzisiaj o 20:10.Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street.

Opublikowany przez POLSAT na 4 kwietnia 2016

Polsat bardzo mocno ocenzurował produkcję Martina Scorsese co wywołało nie lada kontrowersje. Fala krytyki zalała fanpage stacji telewizyjnej. Widzowie, którzy mieli okazję obejrzeć wczoraj Wilka z Wall Street od razu zauważyli, że z filmu wycięto wiele ważnych scen. Sceny seksu, orgie, Margot Robbie czy wulgaryzmy – to wszystko zostało ocenzurowane.

Dialogi, w których bohaterowie używają słowa pospolicie uważane za wulgarne zostały usunięte lub też wyciszone. Przez takie "przerywniki" obraz był ciężki do przetrawienia. Widzowie dali upust swojego rozgoryczenia w komentarzach. Oto niektóre z nich:

Zdecydowanie Polsat nie przemyślał swojej decyzji. Puszczenie takiego filmu, który od początku wzbudzał wiele kontrowersji, o godzinie 20.10 nie było dobrym posunięciem. Fani na pewno mają prawo być poirytowani takich zachowaniem.


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)