Pogromcy duchów na DVD! 0

Dzięki szumowi, który powstał wokół reboota Pogromcy duchów, Sony Pictures Home Entertainment postanowiło wydać animowaną serię na DVD. Co prawda cały serial (siedem sezonów, na które składa się 140 odcinków) pojawił się w specjalnych boxach w 2009 roku, ale był dostępny przez krótki czas. Teraz fani mogą ponownie cieszyć się swoim ulubionym serialem, dzięki ponownemu wydaniu. Oto fragment informacji prasowej wydanej przez Sony:

W związku z narastającym podekscytowaniem dotyczącym nowego filmu, SPHE wyda na DVD ponad 50 odcinków tego animowanego serialu. Pogromcy duchów pojawią się 7 lipca dzięki Ivan Reitman, DiC i Sony Pictures Television.

Nie wiadomo, czy to wydanie będzie zawierało transfer do jakości HD, ale mimo wszystko nie możemy się go już doczekać. Ten animowany serial gościł na ekranach od 1986 do 1991 roku i pojawił się po oryginalnym filmie, w którym bohaterami byli Dr Peter Venkman, Dr Egon Spengler, Dr Ray Stantz, Winston Zeddemore, ich sekretarka Janine i księgowy Louis. Panowie ścigali duchy w Nowym Jorku przy pomocy ich wiernej maskotki Slimera.

Fani będą mieli okazję przeżyć niesamowite emocje, kiedy Pogromcy duchów i Pogromcy duchów 2 latem zadebiutują, wykorzystując technologię 4K Ultra HD z HDR od Sony Pictures. Co więcej oba filmy zostały całkowicie odrestaurowane z oryginalnej taśmy 35 mm, dzięki czemu pojawiają się niesamowite delate i głębia koloru. Wydanie na DVD poprzedzi premierę filmu Pogromcy duchów III wyreżyserowanego przez Paula Feiga. Zagrają w nim Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones i Chris Hemsworth.

Jesteście fanami serii? Czekacie na wydanie DVD? A może większe zainteresowanie wzbudza w Was zbliżająca się premiera filmu?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…