Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Bołądź, Gąsiorowska i Kożuchowska - prawdziwa babska przyjaźń i poszukiwanie miłości 1

Wieczór panieński Olgi Bołądź pełen gwiazd! Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska, Piotr Polk i Mikołaj Roznerski na zdjęciach z filmu Kochaj!, komedii o prawdziwie babskiej przyjaźni.

Małgorzata Kożuchowska, Piotr Machalica i Olga Bołądź. Fot. Mikołaj Tym / Federico Film

Prawdziwa babska przyjaźń i poszukiwanie miłości, to wątki przewodnie Kochaj! – nowej komedii producentów kinowego przeboju Mój rower. W doborowej obsadzie: Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska i nieczęsto oglądana na wielkim ekranie Małgorzata Kożuchowska. Partnerują im m.in. Piotr Polk, Piotr Machalica i Mikołaj Roznerski.

Kochaj! to opowieść o czterech dziewczynach z wielkiego miasta, które – każda na swój sposób – pragną być kochane. Prezentujemy pełną gwiazd galerię zdjęć autorstwa Mikołaja Tyma z tej produkcji.


Sawa (Olga Bołądź) wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: "facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca". Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i perfekcyjnie zorganizowana gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej…

Film wyreżyserowała Marta Plucińska, za zdjęcia odpowiada Bogumił Godfrejów. Producentem filmu jest Federico Film – twórcy obsypanej wieloma nagrodami komedii obyczajowej Mój rower, która przyciągnęła do kina prawie pół miliona widzów! Kostiumy do filmu, w tym zachwycającą suknię ślubną, zaprojektowała Magdalena Arłukiewicz – jedno z najgorętszych nazwisk polskiej mody. Filmowe wesela przygotowała firma, która na co dzień organizuje śluby polskich gwiazd, m.in. piłkarza Łukasza Podolskiego, Katarzyny Zielińskiej czy Małgorzaty Kożuchowskiej.

Kochaj! w kinach od 3 czerwca 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…