Ruszyły zdjęcia do 4 sezonu Sherlocka 0

"Wszyscy mamy przeszłość. Duchy. One są cieniami, które padają na każdy słoneczny dzień…" Rozpoczęły się zdjęcia do 4 sezonu wielokrotnie nagrodzonego hitu BBC Sherlock. Powróci on z trzema nowymi odcinkami obiecującymi śmiech, łzy, zaskoczenie i niezwykłe sprawy. Ten sezon rozpocznie się od powrotu Sherlocka na brytyjską ziemię, po tym jak Doktor Watson i jego żona Mary przygotowują się do największego wyzwania – zostania rodzicami.

Oto co Benedict Cumberbatch_ mówi o kolejnej serii:

Jestem niesamowicie podekscytowany powrotem do zdjęć do Sherlocka z całą obsadą i ekipą. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy będą mieli okazję zobaczyć sezon 4. Ale musicie jeszcze poczekać… niedługo, ale będzie warto.

Pierwszy z odcinków zostanie wyreżyserowany przez Rachel Talalay, która pracowała jako reżyser, producent i profesor zajmująca się filmem i telewizją przez ponad 25 lat. Poprzednio wyreżyserowała Doktora Who, Flash i The Wind in the Willows. Koproducenci Steven Moffat i Mark Gatiss wypowiedzieli się o nadchodzącej serii:

Sezon czwarty – znowu nadchodzimy! Cokolwiek robimy, gdziekolwiek pójdziemy, wszystkie drogi prowadzą na Baker Street – to jak powrót do domu. Duchy przeszłości ponownie pojawiają się w życiu Holmesa i Johna Watsona i przynoszą przygodę romans i strach. To historia, którą chcieliśmy odpowiadać od samego początku. Historia o sięganiu szczytu…

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…