Abrams o Kylo Renie 0

Teraz, kiedy można obejrzeć Star Wars: Przebudzenie mocy na Blu-ray i DVD, fani zapewne będą studiować każdy element, ujęcie tego blockbustera, aby odnaleźć kolejne szczegóły i wskazówki dotyczące nadchodzącego Star Wars: Episode VIII. Entertainment Weekly rozmawiało ostatnio z reżyserem J.J. Abramsem, który zdradził, że istnieje jeden tajemniczy i znaczący rekwizyt. A mowa tutaj o stole wypełnionym prochami, który pokazuje jak bardzo nikczemny jest Kylo Ren (Adam Driver).

Stół z popiołami pojawił podczas sceny w Starkiller Base, gdzie Kylo Ren przesłuchuje Rey (Daisy Ridley). Kiedy Kylo ściąga swój hełm, kładzie go na stole, który właściwie został zaprojektowany dla innej sceny na Starkiller Base. Oto co mówi reżyser:

Kryje się za tym historia, że na stole znajdują się prochy wrogów, których zabił. Ten moment był właściwie nakręcony i przeznaczony do sceny, kiedy Kylo mówi do maski Vadera. W tej scenie, pierwotnie, miał po raz pierwszy zdjętą swoją maskę. Potem nagraliśmy tą scenę z maską, ale pokochałem pierwszą wersję. Byłem zadowolony z maski wrzuconej do popiołu, więc to ujęcie ukradliśmy z tej sceny i włożyliśmy do tej z Rey.

Gdyby ta scena została nakręcona tak, jak było oryginalnie planowane, fani wcześniej zobaczyliby twarz Kylo Rena. Stałoby się to wtedy, kiedy wygłaszał przemowę o zakończeniu tego, co rozpoczął jego ojciec. W scenie przesłuchania, Ren miał zdjąć swoją maskę przed Rey.

Niestety nie wiemy, do kogo należą prochy leżące na stole ani jak długo były zbierane przez Rena. Co myślicie o tych nowych informacjach dotyczących Kylo? Myślicie, że jest jeszcze bardziej pokręcony, wiedząc, że zbierał prochy swoich wrogów?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…