Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kiedy zwiastun Doktora Strange'a? 2

Wreszcie wiemy kiedy pojawi się pierwszy zwiastun kolejnego widowiska Marvela – Doktor Strange!

Zapowiedź zostanie zaprezentowana w programie "Jimmy Kimmel Live". Cały tydzień u Jimmy'ego Kimmela będzie osadzony bardzo mocno, jeśli chodzi o marvelowskie produkcje. Najpierw, 11 kwietnia w programie pojawi się drużyna Kapitana Ameryki w składzie: Chris Evans, Sebastian Stan, Anthony Mackie i Paul Rudd.

Dzień później, 12 kwietnia do programu zawita Benedict Cumberbatch i to właśnie wtedy zaprezentowany zostanie pierwszy oficjalny zwiastun. Razem z odtwórcą Doktora Strange’a w programie pojawi się gwiazda serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y., Clark Gregg.

To nie koniec atrakcji związanych z Marvelem. Żeby było sprawiedliwie, 13 kwietnia Iron Man z załogą zawitają u Kimmela. Skład będzie prezentował się następująco: Robert Downey Jr., Don Cheadle, Emily Van Camp, Chadwick Boseman oraz Paul Bettany.

Pewnie wielu zastanawia się, gdzie się podziewa Thor? Chris Hemsworth w programie pojawi się dzień później, gdzie dodatkowo będzie promował swój nowy film Łowca i Królowa Lodu. Jak widać przyszły tydzień zapowiada się niesamowicie z perspektywy fana Marvela.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…