Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ryan Reynolds zainteresowany The Rosie Project 0

The Rosie Project to film, który od samego początku ma wielkie problemy. Teraz może się to jednak zmienić.

Najpierw za film miał być odpowiedzialny duet Phil Lord i Christopher Miller. Panowie z niego jednak zrezygnowali z powodu produkcji Han Solo. Później mówiło się o Richardzie Linklaterze, który miał zasiąść za kamerą. Przed nią miała wystąpić natomiast Jennifer Lawrence. Oni również z tego projektu zrezygnowali.

Dzisiaj wreszcie nad "The Rosie Projekt" zaświeciło Słońce. Według mediów filmem zainteresował się Ryan Reynolds. Sony na razie jednak oficjalnie nie potwierdziło jego udziału przy produkcji tego filmu.

Scenariusz do filmu został napisany na podstawie książki autorstwa Graeme Simsion, The Rosie Project. Australijka zadebiutowała ze swoją powieścią w 2013 roku. Zebrała bardzo pozytywne recenzje, a Bill Gates umieścił ją na liście książek, które trzeba przeczytać latem 2013 roku. The Rosie Project opowiada historię profesora genetyki, Dona Tillmana który wymyśla kwestionariusz pozwalający na znalezienie perfekcyjnego partnera. Wtedy poznaje tytułową Rosie, barmankę która absolutnie nie pasuje do jego kryteriów.

Źrodło: Empire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…