Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Gdzie podziewał się Jason Bourne? 0

Reżyser najnowszej odsłony przygód Jasona Bourne'aPaul Greengrass – rzucił trochę światła na to, gdzie podziewała się postać grana przez Matta Damona od ostatniego razu kiedy oglądaliśmy go w kinach, czyli w 2007 roku w filmie Ultimatum Bourne'a.

Po premierze filmu aktor wypowiedział się, że nie powróci do roli jeśli film nie będzie reżyserowany przez Greengrassa. Jak się okazało w styczniu 2015 roku, studio Universal Pictures ogłosiło, że piąta odsłona przygód Bourne’a jednak powstanie. Entertainment Weekly zapytało ostatnio reżysera o to, co działo się z Bourne’em przez ostatnie 9 lat.

Ukrywał się w cieniach Europy. Był aktywny oraz ciężko pracował fizycznie. Zdecydowanie nie spędził tego czasu wylegując się na plaży.

Ponadto podczas jednej z niewielu wypowiedzi na temat fabuły, Matt Damon stwierdził:

Nie robi się filmu, jeśli nie jest się na 1000% pewnym, że jest się w stanie w pełni oddać i poświęcić historii, którą chce się pokazać oraz nie robi się filmu tego rodzaju, chyba że wiesz, że to może być godny następca poprzednich filmów, które zrobiliśmy. Fenomen Jasona Bourne’a ma już określony kształt; dało nam to wszystkim mocny wstrząs. Pomyśleliśmy: "O mój Boże. Ale to dziwne. To Jason Bourne i on wrócił." To było bardzo ekscytujące.

Jason Bourne trafi do kin już 29 lipca br. Przypomnijcie sobie pierwszy zwiastun filmu:

Źrodło: Entertainment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…