Jest wyrok w sprawie śmierci Paula Walkera 2

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Meadow Rain Walker oraz Kristine Rodas pozwały Porsche w sprawie śmierci Paula Walkera gwiazdy serii Szybcy i wściekli. Sąd wydał wyrok dotyczący pierwszej z tych spraw.

Sędzia Philip Gutierrez uznał, że Porsche nie jest winne śmierci aktora, a dowody przedstawione przez Kristine Rodas i jej prawników określił mianem niewystarczających. Oczywiście wniesiono już odwołanie od tej decyzji.

Na rozpatrzenie czeka również drugi pozew od córki aktora. Jednak prawdopodobnie zostanie on również odrzucony, ponieważ po samym wydarzeniu kalifornijska policja, za powód wypadku uznała nadmierną prędkość, nie wspominając przy tym o żadnych wadach technicznych pojazdu.

Przypomnijmy Paul Walker zginął w wypadku samochodowym w listopadzie 2013 roku. Wówczas Roger Rodas, który prowadził z nadmierną prędkością Porsche Carrera GT stracił panowanie nad kierownicą. Maszyna uderzyła w latarnię i drzewa, a następnie stanęła w płomieniach. Jak się później okazało po przeprowadzonej sekcji zwłok, aktor spłonął żywcem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…